Armağanevler Mah. Neyzen Tevfik Sokak No:10/A

Ümraniye / İSTANBUL

Telefon

0 (216) 330 4488

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmt: 08.30 - 18.00

Atmacaoğlu Elektronik 2009 tarihinde, “Teknoloji Geliştirme ve Uygulama” alanında özgün ve son teknoloji alternatif çözümleri projelendirmek, bu alanlar için ürün ithal etmek, bu ürünleri uygulamak, işletmek ve servis işlerini yürüterek müşterilerine alternatif çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma Sistemi her türlü hava şartlarında ve ışık ortamında, hareketli ve durağan tüm araçların plakasını tanır,veritabanı sorgulaması yapar ve sonuca göre kapı açmak,E-mail göndermek vb kullanıcı tanımlı görevleri otomatik yerine getirir.

Yangın Algılama ve Alarm Sistemi

Günümüzde büyük yeri ve önemi olan yangın algılama sistemleri; konaklama, toplanma, eğitim, sağlık, ticaret, ofis, endüstriyel, cezaevi gibi binalarda ve işletmelerde yangını başlangıç aşamasında algılayarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan erken uyarı sistemleridir.

Robotik Ürünler & Eğitici Setler

7 den 70 e tüm elektronikuğraşanlarının kullanacağı günümüzün popüler platform ürünleri, Eğitim Setleri, microişlemci geliştirme kitleri, fpga, arduino,Raspberry pi gibi modüler bir çok bileşen.

CCTV Kamera Sistemleri

Kapalı Devre Kamera sistemlerinde geniş bir model yelpazesine sahip kurumumuz her türlü projeyi yerinde tespit ederek uygun çözümler sağlamaktadır. Ev yada iş yerinize kurulacak sisteme uzaktan bağlanabilir, bebeğinizin yada ofisinizin durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerindeki amaç; kişilerin belirli yerlere girişini kontrol altına almak, bu girişlerle ilgili verileri raporlamaktır. İstenirse kişiler için Bölgelere özel kısıtlamalar yapılabilmekte ve istenilen tarih aralığında (kapasiteye bağlı olarak) raporlama alınabilir.

Yangın Söndürme Sistemleri

4 farklı çeşidi bulunan sprikler yangın söndürme sistemleri; yanıcı madde, raf düzeni olup olmadığı, donma riski olup olmaması, risk grubu ve buna bağlı olarak ayarlanan debi, boru montaj güzergahı deprem bölgesinde olup olmadığı gibi detaylar dikkate alınarak hazırlanır.


Merkez Ofis
Barbaros Mahallesi Mor Sümbül Sokak No:5/A Ataşehir / İSTANBUL
Telefon
0 (216) 330 4488
E-posta info@atmacaogluelektronik.com
Web www.atmacaogluelektronik.com

error: Content is protected !!